Vacature Front Office team (24 uur)

4 augustus 2022 - 14:15

Let op! I.v.m. een groot aantal reacties is deze vacature is tijdelijk gesloten

nieuwsbrief vacature2

ANWB Golf is met spoed op zoek naar een nieuwe enthousiaste collega om tijdelijk (6 maanden) ons Front Office team te versterken. De Front Office medewerker maakt deel uit van een team van twee tot drie medewerkers. Zij vormen samen het visitekaartje van ANWB Golf. 

Ben je op zoek naar een (tijdelijke) baan op een golfbaan in Amsterdam (Golfbaan de Hoge Dijk) met veel voordelen zoals gratis golfen, lessen en gebruik van de driving range?

Dit is je kans!

Waar je aan werkt
Je bent het eerste telefonische aanspreekpunt voor leden en potentiële leden van ANWB Golf. Daarnaast behandel je vragen die via de e-mail binnen komen, verricht je diverse administratieve werkzaamheden en je werkt mee met onze evenementen. Verder hou je ervan om te werken in een klein en hecht team. Als Front Office medewerker word je aangestuurd door de Supervisor Front Office.

Welke skills heb je nodig?

 • Je bent flexibel
 • Je wilt leden zo goed mogelijk helpen
 • Je hebt duidelijke communicatie skills, zowel mondeling als schriftelijk
 • Je vindt het golfspel leuk en hebt minimaal handicap 54

Hebben we een match?
Je bent een gezellige en enthousiaste medewerker die zorgdraagt voor een hoogwaardige service aan onze leden. Uitgangspunt voor je handelen is meedenken met onze leden en denken in oplossingen. Verder voldoe je aan onderstaande voorwaarden.

 • Min. MBO werk- en denkniveau
 • Klantgerichte houding
 • Communicatief vaardig
 • Commercieel ingesteld
 • Goede beheersing van de Nederlands taal
 • Snel beschikbaar

Wat is ons aanbod aan jou?

 • 24 werkuren per week (meer of minder uren in overleg)
 • Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag (andere dagen in overleg)
 • Functieschaal: 8 (ANWB schaal) max. € 2.600,- bruto op basis van fulltime contract + 10% voor pensioen
 • Reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer
 • 28 verlofdagen per jaar op basis van fulltime contract
 • Volop trainings-, opleidings-, en ontwikkelingsmogelijkheden bij onze ANWB Academie
 • Diverse collectiviteiten waaraan je deel kunt nemen, met interessante kortingen en regelingen op alle ANWB producten en diensten
 • Pensioenopbouw op basis van beschikbare premieregeling
 • Afwisselende baan in een organisatie met informele sfeer
 • Mogelijkheden tot thuiswerken
 • Mogelijkheden om gebruik te maken van het speelrecht bij Golfbaan de Hoge Dijk in Amsterdam.

Waar in de organisatie
ANWB Golf is lid van de Nederlandse Golf Federatie en is een zogenaamde D-club; een digitale golfclub. Met inmiddels ruim 56.000 leden heeft ANWB Golf een prominente rol binnen de totale Nederlandse golfwereld ingenomen en het ledenaantal is nog altijd groeiende. Hoewel ANWB Golf een digitale golfclub is staat servicegerichtheid richting de leden voorop. Dit is dan ook de voornaamste reden dat de organisatie zodanig is ingericht dat de leden het grootste gedeelte van de werkweek bij ons telefonisch terecht kunnen met hun vragen en opmerkingen. De organisatie wordt gerund door zes full- en parttime werknemers en een groot aantal vrijwilligers. We zoeken een collega die tijdelijk het team van ANWB Golf wil assisteren gedurende het verlof van een van onze collega’s. ANWB Golf rapporteert aan de Directeur Reizen.

Let op! I.v.m. een groot aantal reacties is deze vacature is tijdelijk gesloten

Ledenservice

020 323 0300

info@anwbgolf.nl

Inloggen Mijn ANWB Golf

Openingstijden

maandag 10:00 uur - 17:00 uur
dinsdag 10:00 uur - 17:00 uur
woensdag 10:00 uur - 17:00 uur
donderdag 10:00 uur - 17:00 uur
vrijdag 10:00 uur - 12:30 uur
zaterdag en zondag gesloten    

Je wordt doorverwezen naar onze partner Jumbo Golf.

appjecalendarchevron-downchevron-leftchevron-rightclosefacebookfast-backwardfast-forwardgoogle-plusiconinstagramlistlisten-livemailmicrophoneplayplaylistsearchtwitterwatch-liveyoutubeicon-captions-off icon-captions-on icon-enter-fullscreen icon-exit-fullscreen icon-fast-forward icon-muted icon-pause icon-play icon-restart icon-rewind icon-volume